U našoj arhivi pronašli smo nekoliko fotografija sa svečanosti prve pričesti 2010. godine u našoj župi. Sakrament prve pričesti primilo je 15-oro djece.

Prvopričesnici 2010. godine

prvopricesnici2010

PHOTO: Na slici uz prvopričesnike su župnik fra Frano Oršolić, sestra Jela i učiteljica Snježana Klarić

 

Kako je bilo na svetoj misi možete vidjeti u našoj galeriji slika OVDJE ili u glavnom izborniku stranice odaberiti stavku Galerije.

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno