naslovna mala 2016Za razliku od prošle godine kada je bilo 10 prvopričesnika ove godine sakrament prve pričesti primilo je samo sedmero djece. Četiri dječaka i tri djevojčice prvi put su se pričestili na pučkoj misi u 11 sati u nedjelju 17.04.2016. Osim sve manjeg broja djece i broj vjernika na velikoj misi bio je ispod očekivanja.

Sakrament pričesti mališanima udijelio je župnik fra Frano Oršolić.

Više fotografija možete vidjeti izborom stavke "Galerije" iz glavne navigacije stranice ili jednostavno kliknite na sliku ispod.

prvopricesnici 2016

P.D. / zupa-grebnice.com

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno