pricesnici 2015U našoj župi 26. travnja ove godine (nedjelja) pod svečanom pučkom misom u 11. sati prvu svetu pričest primili su šest dječaka i četiri djevojčice.

Prvu pričest primili su: Božica Abramović, Izabela Džebić, Ivana Kobaš, Janja Kobaš, Davor Delić, Manuel Delić, Antonio Čalušić, Antonio Lukač, Danijel Lukač i Goran Perić!

Ovdje donosimo jednu fotografiju prvopričesnika dok galeriju fotografija sa prve pričesti možete vidjeti u rubrici Galerije. Ili samo kliknite na sliku ispod.

prvopricenici 2015