pricesnici 2015U našoj župi 26. travnja ove godine (nedjelja) pod svečanom pučkom misom u 11. sati prvu svetu pričest primili su šest dječaka i četiri djevojčice.

Prvu pričest primili su: Božica Abramović, Izabela Džebić, Ivana Kobaš, Janja Kobaš, Davor Delić, Manuel Delić, Antonio Čalušić, Antonio Lukač, Danijel Lukač i Goran Perić!

 

Ovdje donosimo jednu fotografiju prvopričesnika dok galeriju fotografija sa prve pričesti možete vidjeti u rubrici Galerije. Ili samo kliknite na sliku ispod.

prvopricenici 2015

 

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno