prvopricesnici-2014Prvopričesnici naše župe pripremaju se za prvu ispovijed kada će se i prvi put pričestiti te svečano primiti sakrament Prve pričesti. Donosimo par slika s jednog vjeronauka u našoj župnoj crkvi.

 

Popis prvopričesnika koji su imali prvu pričest u 2014. godini

U našoj župi bila je prva pričest 4. svibnja. 2014. godine pod svečanom svetom misom u 11 sati.

Fra Frano Oršolić podjelio je svetu pričest sljedećim dječacima i djevojčicama:

  1. Marija Blažanović, 2004 god iz Grebnica, Krešimir i Adrijana Blažanović
  2. Miroslav Delić, 2004 god iz Bazik, Joso i Nada Delić
  3. Antonela Dominković, 2004 god iz Grabnica, Marinko i Margarita Dominković
  4. Ilija Dominković, 2004 god iz Grebnica, Marko i Kata Dominković
  5. Benjamin Džebić, 2004 god iz Grebnice, Gordan i Marizela
  6. Ivan Lucić, 2003 god iz Grebnica, Zlatko i Ana Lucić
  7. Đuro Andreas Lukač, 2004 god iz Bazika, Rudolf i Sandra
  8. Pavo Lukač, 2003 god iz Bazika, Zvonko i Ankica Lukač
  9. Marija Kobaš, 2004 god iz Grebnica, Marko i Kata Kobaš
  10. Valentina Špionjak, 2004 god iz Bazika, Mario i Slađana Špionjak

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno