krizma sudar 2016U subotu 23. 04. 2016. u župi sv. Jakova Markijskog u Grebnicama učenicima osmog i devetog razreda osnovne škole udjeljen je sakrament krizme. Koncelebriranu svetu misu predvodio je pomoćni biskup vrhbosanski Pero Sudar koji je ujedno i krizmao 15 dječaka i 13 djevojčica koji su primanjem sakramenta krizme potvrdili svoju vjeru. I ove godine crkva je bila puna. Osim krizmanika, njihovih kumova i roditelja misno slavlje su uveličali i brojni vjernici iz naše župe.

Nažalost, dodjele sakramenta krizme u našoj župi svake druge godine već prelazi u tradiciju. Mali broj stanovnika, a posebno malo djece uvjetovali su da na našoj župi imamo krizmu tek svake druge godine.

Kako je bilo na svetoj misi i ovog puta možete pogledati u našoj galeriji slika koju donosimo u već ustaljenoj rubrici "Galerije" koja se nalazi u glavnoj navigaciji naše web stranice ili jednostavno kliknite na sliku uspod koja će vas također dovesti do istih fotografija.

krizmanici grebnice 2016