krizmanici-2016Sljedeća krizma u našoj župi biti će tek 2016. godine kada će sakrament krizme primiti djeca rođena 2001. i 2002. godine. Par fotografija krizmanika koji pohađaju vjeronauk donosimo na ovoj stranici.

 

Osim krizmanika na fotografiji se nalaze i prvopričesnici.

 

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno