Pružamo mogućnosti članovima naše župe ako imaju kakvu obavijest za puk župe da istu mogu objaviti ovdje. Obavijest treba biti u digitaliziranom obliku u word, pdf ili txt formatu. Postoji mogućnost i objave fotografije. Preporučamo da vaše obavijesti i oglase šaljete na e-mail adresu župe Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na adresu administratora stranice Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Općinski načelnik Željko Josić donio je Odluku o financijskoj pomoći za saniranje posljedica poplave obiteljima sa malodobnom djecom koja stanuju na području općine Domaljevac. Financijska pomoć iznosi 500,00 KM po djetetu i dodijelit će se na temelju javnog poziva.

Opširnije: Javni poziv: Pomoć obiteljima sa malodobnom djecom