blagoslov polja ilino 2018Donosimo bogatu galeriju slika sa sv. mise i blagoslova polja u Grebnicama na blagdan Ilina 2018. godine. Već tradicionalno Grebničani na Snogama imaju blagoslov polja, i sv. misu nakon kojih se polažu vijenci na spomen obilježje za sve poginule branitelje iz Grebnica. Na kraju se odigra i neizostavno kolo gdje mladi i oni koji se tako sojećaju pokažu što umiju i znaju.

Za župu Grebnice priredio Perica Dujmenović

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno