ponocka 2014 galerijaTradicionalna misa polnoćka (lok. ponoćka) održana je i ove godine u našoj župi. Veliki broj vjernika nazočio je misnom slavlju. Sv. misu služio je župnik župe sv. Jakova Markijskog u Grebnicama fra Frano Oršolić.

Kako je bilo na misi može se vidjeti u našoj galeriji slika koju predstavljamo ispod.

Photo: za župu Grebnice - P. Dujmenović

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno