dani kruha 2017Zahvalnost plodovima zemlje na svečan način je obilježen i u našoj župi. Dani kruha su obilježeni svečanom svetom misom koju je predvodio fra Marijan Živković župnik župe u Grebnicama. Veliki broj vjernika pridružio se misnom slavlju kao i činu blagoslova plodova zemlje nakon mise koji je upriličen na platou ispred crkve u Grebnicama.

Sa par fotografija donosimo djelić atmosfere sa svete mise i blagovanja plodova zemlje koji je upriličen za sve misare nakon blagoslova.

zupa-grebnice.com

 

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno