pricest i krizmaOve godine na župi smo imali prvu pričest koju je primilo svega sedmero djece. Prvu pričest smo imali u nedjelju 17. 04. 2016. godine. Više o prvoj pričesti u rubrici prvopričesnici. Par dana nakomn prve pričesti imali smo i krizmu. Točnije u subotu 23. 04. 2016. godine kada je pomoćni vrhbosanski biskup Pero Sudar krizmao 28 osnovaca.

Riječ je o dvije generacije djece sa naše župe, jer u zadnje vrijeme imamo krizmu svake druge godine. Kako je ove godine bilo u našoj crkvi za vrijeme krizme pogledajte u našoj galeriji slika.