spasovo 2015 aktualnoNa blagdan Spasova u našoj župi blagoslov polja ima selo Bazik. I ove godine sv. misa je održana je na otvorenom. Ove godine, kako je inače praksa unazad nekoliko godina, ispred mjesnog doma u Baziku. 70-tak mještana iz Bazika, Grebnica i Domaljevca slavilo je blagoslov polja.

Svetu misu i blagoslov polja služio je župnik župe Grebnice fra Frano Oršolić. Kako je bilo na misi prilikom blagoslova možete vidjeti u našoj galeriji slika koju objavljujemo u rubrici Galeriji i jednostavno klikniti ovdje!