spasovo 2015 aktualnoNa blagdan Spasova u našoj župi blagoslov polja ima selo Bazik. I ove godine sv. misa je održana je na otvorenom. Ove godine, kako je inače praksa unazad nekoliko godina, ispred mjesnog doma u Baziku. 70-tak mještana iz Bazika, Grebnica i Domaljevca slavilo je blagoslov polja.

Svetu misu i blagoslov polja služio je župnik župe Grebnice fra Frano Oršolić. Kako je bilo na misi prilikom blagoslova možete vidjeti u našoj galeriji slika koju objavljujemo u rubrici Galeriji i jednostavno klikniti ovdje!

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno