misa ponockaU župnoj crkvi u Grebnicama održana je sveta misa polnoćka koju je služio župnik župe sv. Jakova Markijskog fra Frano Oršolić. Misi je nazočio veliki broj vjernika naše župe od kojih je stanoviti broj onih koji žive i rade izvan naše župe.

Božić kao obiteljski blagdan prigoda je da se obitelji okupe pa se tako i u našoj župi već tradicionalno sastaju obitelji koje su silom prilika svoju egzistenciju potražile negdje u inozemstvu.

Prigoda je to bila i da se na svetoj misi polnoćki okupi veći broj vjernika naše župe. U rubrici "Galerije" donosimo nekolik slika koje na najzorniji način prenose scene sa svete mise koja se služi u čast rođenja Isusa Krista.

Ovdje predstavljamo panoramsku fotografiju uprizorenu na svetoj misi koju u punoj razlučivosti možete vidjeti ako kliknete na priloženu sliku. Ili ovdje (preporuka) da bi ste ju vidjeli u punom rasponu vašeg zaslona (po otvaranju slike scrolajte strelicama na tipkovnici da bi vidjeli sve detalje slike).