obrana-od-polaveVideo materijal načinje u produkciji kuće "IN7 STUDIO" iz Orašja, objavljen na servisu Youtube, u tri minute prikazuje svu golgotu polave u Posavini.

Materijal predstavljamo i na našoj stranici uz čestitke autorima koji potpisuju ovaj video uradak.

 

 

 

zupa-grebnice.com

Ostali sadržaj iz kategorije

Donacije ugroženim od poplava

donacije-u-novcuTijekom mjeseca svibnja 2014. godine našu župu je pogodila velika elementarna nepogoda. Zahvaljujući svećeniku Luki Luciću koji je preko dobrih ljudi iz svog dekanata u Njemačkoj osigurao vrijednu novčanu pomoć uspjeli smo najugroženijim obiteljima naše župe dodijeliti novčane donacije kao vid pomoći za pretrpljenu štetu. Popis sa iznosima objavljen je na župnoj oglasnoj ploči ali i na ovoj stranici. Za uvid u popis s donacijama kliknite na link desno