banner-zupa

Poštovani posjetitelji našeg portala u ovoj rubrici aktualno donosimo aktualne vijesti i događaje koji su vjerujemo od šireg interese za puk naše župe. Sama rubriku smo podijelili u dvije cjeline. Jednu koju smo nazvali "Iz naše župe" u kojoj ćemo objavljivati značajnije događaje koji se tiče isključivo naše župe i puka Bazika i Grebnica.

U drugoj pak kategoriji pod nazivom "Vijesti i događaji" objavljivat ćemo najvažnije vijesti šire kršćanske zajednice, ali i raznorazne vijesti koje su od interesa za nažu zajednicu.

Do istih vijesti možete doći putem izborničkog sučelja na našoj stranici ispod rubrike Aktualno. Također možete ovdje izabrati potkategoriju vijesti čiju su linkovi odmah ispod. Na naslovnici stranice iste vijesti objavljuju se u uvodnoj formi poredane po datumu objave neovisno o kojoj je podkategoriji riječ.